PO–PÁ: 6:00–22:00 | SO–NE: 7:00–22:00

Výhody členství

Proč se k nám přidat?

Členství, co dává smysl

Chceme, abyste měli výsledky. Proto je minimální doba členství u nás stanovena na 3 měsíce. Vybrat si ale můžete i výhodnější členství na 6 nebo 12 měsíců.

Náš tým se věnuje vám

Jsme „clever” tedy většina věcí, včetně plateb a vstupu probíhá automaticky. Náš personál má proto více času starat se o čistotu a pomáhat vám s tréninkem.

Upgrade Your Life

Své členství si můžete na den nebo na měsíc upravovat tak, aby odpovídalo vašim aktuálním potřebám! V naší aplikaci si ho můžete pohodlně upgradovat a platit tak pouze za služby, které chcete zrovna využívat.

Pití a sprchy v ceně

Pitný režim je při cvičení důležitý, proto ho máte k dispozici neomezeně v rámci našeho Fitness baru. Nesmyslné poplatky za sprchy neúčtujeme.

Skvělé místo i dostupnost

Autem i MHD se k nám dostanete snadno. Parkování máte ke každé návštěvě na 3 hodiny zdarma.

Inovativní formy cvičení

Nabízíme nejnovější posilovací stroje, efektivní kruhové tréninky ve free zóně 2 i zcela inovativní kruhový trénink Biocircuit Cardio a špičkové technologické cvičení Biostrength.

Biocircuit: Fitness, které se vám přizpůsobí

Představte si okruh cvičebních strojů, na které se po příchodu jednoduše přihlásíte, a ony se automaticky nastaví na parametry, které máte nahrané ve svém chytrém náramku. Můžete začít okamžitě trénovat na přístrojích, které se vám dokonale přizpůsobí. Přecházíte z jednoho stroje na druhý, bez zbytečného zastavování se a čekání, a komplexní a efektivní trénink celého těla máte hotový už za 22 minut nebo 30 minut. To je Biocircuit a Biocircuit Cardio.

Je to váš chytrý trénink. Ať už jste ve fitness centru nikdy nebyli, nebo jste naopak sportovní profíci, snadno si vyberete „svůj“ program:

Začněte se hýbat

Zvyšte svoji energii i náladu díky postupnému zvyšování síly a zlepšení držení těla. Pokud je pro vás fitness sprosté slovo, pak individuálně nastavený osobní trénink na Biocircuit je pro vás to pravé. Navíc pokud si nebudete vědět rady, v ceně členství máte vždy asistenci našich clever fit koučů.

Zhubněte

Nastartujte svůj metabolismus, a zejména energetický výdej! Svého štíhlejšího „já“ dosáhnete tím, že zvýšíte svalovou sílu, a díky tomu spálíte více kalorií. Program pro každého, kdo se chce cítit o několik kilo lehčí, a to nejen proto, aby měl více energie pro svoji rodinu, práci či drahou polovičku.

Vytvarujte své tělo

Vypadat a cítit se lépe ve vlastním těle nebylo nikdy snazší. Pomocí Biocircuit toho dosáhnete tím, že zvýšíte svalovou rovnováhu a harmonii, zpevníte posturální svaly, které vám pomáhají ke správnému držení těla, a zvýšíte kloubní flexibilitu.

Zůstaňte mladí

Zlepšete kvalitu svého života díky bezpečnému silovému programu, který má blahodárný vliv na zvýšení úrovně vaší energie, pomáhá zpevňovat jak svaly, tak i kosti, a v neposlední řadě díky vyplaveným hormonům zlepšuje náladu. A to platí pro všechny věkové skupiny.

Zvyšte svůj výkon

Program vhodný pro sportovce pro zvyšování svalové síly, který posouvá vlastní hranice tréninku díky maximálně efektivnímu intervalovému tréninku o vysoké intenzitě. Skvělý jako doplněk sezónní přípravy sportovce, stejně jako pro mimosezónní udržení výkonu.

Cvičím, kdy se mi chce, a ne kdy se to hodí trenérovi. To je Biocircuit.

1. První trénink a nastavení

Pouze a jedině na první trénink se musíte dostavit v předem smluvený čas. Je to proto, aby clever fit kouč mohl správně nastavit všechny vaše údaje do systému, spárovat váš náramek se stroji a vybrat vám na míru vhodný druh tréninku. Během první lekce probíhá také nastavení výšky sedaček u strojů, volba rozsahu pohybu a otestování vašeho výkonu pro nastavení správné zátěže.

2. Vaše tréninky

Clever fit kouč vás podrobně seznámí s každým strojem (celkem je v okruhu Biocircuit Cardio 12 cvičebních strojů, v Biocircuit Free 9 strojů) a přesně je nastaví dle vašich tréninkových možností a cíle. Po úvodním nastavení s trenérem již můžete přijít kdykoli a snadno v tréninku pokračovat tam, kde jste minule skončili.

3. Jedno přihlášení

Přicházíte-li na trénink, vše začíná u Biocircuit Kiosku, kde se zalogujete pomocí náramku, který jste od nás získali během první návštěvy. Na Kiosku se vám zobrazí váš aktuální tréninkový plán a budete přesměrováni na volný stroj, nebo, v případě plného obsazení, umístěni na čekací listinu (nebojte, čekání není dlouhé – pokud by byl kruh aktuálně obsazený, jste hned další v pořadí). Následně můžete začít cvičit na kterémkoli volném stroji.

4. Trénink na strojích

Na každém stroji pak už jen stačí stisknout tlačítko start, a začít cvičit. Na stroji cvičíte 45 sekund, a poté následuje 30sekundová pauza, kterou máte na přesun a spuštění dalšího stroje. V průběhu cvičení si zátěž můžete samozřejmě upravovat. U tréninku Biocircuit Free můžete mezi stroji přecházet zcela volně.

5. Cvičení a výsledky pod kontrolou

Po ukončení dvou kompletních kol na strojích váš trénink končí. Výsledky z aktuálního tréninku, ale i z těch předchozích si můžete snadno zkontrolovat a porovnávat na Biocircuit Kiosku nebo odkudkoli v mywellness aplikaci.

Podívejte se, jak Biocircuit funguje v praxi