PO–PÁ: 6:00–22:00 | SO–NE: 7:00–22:00

Časté dotazy

Jaké možnosti cvičení nabízíte?

V našem fitness centru najdete 1500 m² volného prostoru pro individuální cvičení s činkami, na posilovacích strojích nejvyšší řady značky Technogym, ve funkční, silové nebo závodních zónách Skillbike, Skillrow a Skillmill, TRX nebo na špičkových kardio strojích. Ty jsou navíc vybaveny monitory, na kterých můžete sledovat třeba svůj oblíbený seriál na Netflixu. Nabízíme také unikátní kruhový trénink Biocircuit Cardio, o kterém si můžete více přečíst zde, a efektivní technologické cvičení BioStrength. Dále u nás najdete vedené kruhové tréninky a oddělenou Ladies zónu jen pro ženy.

Musím se zavazovat ke členství?

Také se neradi vážeme, ale zároveň víme, že výsledky nejsou vidět hned. Proto je minimální doba členství u nás stanovena na 3 měsíce. Pokud to však se cvičením myslíte vážně, vybrat si můžete i výhodnější členství na 6, nebo 12 měsíců. Pokud máte ale jen omezenou dobu na cvičení, nabízíme i balíčky vstupů v počtu 5, 10 a 15.

Co když chci členství vypovědět dřív?

Chápeme, že se vaše životní situace může změnit. Proto byste měli vědět, že kdykoli se rozhodnete, můžete smlouvu vypovědět dřív. Stačí nám to dát vědět minimálně 2 kalendářní měsíce předem. A následně vám převedeme členství na dobu, která je nejblíže tomuto zkrácenému období. V praxi to jednoduše znamená, že pokud máte členství na 12 měsíců, ale ve 4. měsíci smlouvy nám dáte vědět, že chcete smlouvu ukončit, smlouvu vám převedeme na 6měsíční.

Pro vás to tak bude znamenat, že jednorázově doplatíte rozdíl mezi měsíčním poplatkem vašeho typu členství a kratšího členství za uplynulé 4 měsíce a po zbylé dva měsíce budete platit již navýšenou částku. Je to prakticky stejné, jako byste si rovnou v počátku zvolili členství na 6 měsíců s odpovídající cenou. Tedy nezaplatíte nic navíc jako trest za to, že jste na začátku nevěděli, že prostě celé 12měsíční členství nevyčerpáte.

 

Účtujete k členství vstupní poplatek?

Žádný vstupní poplatek u nás neplatíte, u členství požadujeme vratnou kauci za datový náramek Clever fit. Na ten se ukládají data z tréninku a používá se na ovládání vstupu, šatních skřínek a dalších vychytávek ve všech Clever fit studiích provozovaných společnostmi Fit Academy. Vratná kauce je ve výši 600 Kč. Kauce je samozřejmě vratná. Ve chvíli, kdy členství řádně ukončíte a vrátíte nepoškozený náramek, vaši kauci vrátíme v plné výši zpět. V případě, že datový náramek Clever fit ztratíte či poškodíte tak, že ho nebude možné dál používat, vystavíme vám nový datový náramek, za který vám naúčtujeme poplatek ve výši 600 Kč.

Za jak dlouho musím vyčerpat jednorázové vstupy ze svého balíčku?

Balíček 5 vstupů musíte vyčerpat maximálně do 2 měsíců od data zakoupení, balíček 10 vstupů maximálně do 4 měsíců od data zakoupení a balíček 20 vstupů maximálně do 6 měsíců od data zakoupení.

Je možné u vás uplatnit Multisport kartu?

Náš koncept je založen na maximální možné kvalitě nabízených služeb i vybavení a na osobním přístupu – to vše za skvělou cenu. Držitelům Multisport karty proto nabízíme slevu 40 % na první tříměsíční členství, na balíčky vstupů i na jednorázový vstup. Druhou možností je domluvit se s vaším zaměstnavatelem a můžete členství zaplatit jiným způsobem, například poukázkami Sodexo, kartami Benefit, Benefit Plus a dalšími. O své zaměstnanecké bonusy tak určitě nepřijdete. Pokud je vás více ze stejné firmy, kontaktujte nás, najdeme vám nejvýhodnější řešení v rámci korporátní spolupráce.

Můžu u vás cvičit jako úplný začátečník?

Ano, nemusíte se bát, vše vám ukážeme, vysvětlíme, změříme tělo na InBody a vysvětlíme vám vaše tělesné hodnoty. Pokud se chcete cítit skvěle, není nic lepšího než začít na personalizovaném cvičebním kruhu Biocircuit, který se přizpůsobí vašim potřebám i případným omezením. Později pak můžete cvičit úplně sami, nebo za pomoci některého z našich šikovných osobních trenérů či trenérek.

Je můj vstup časově limitovaný?

Není. Cvičit můžete tak dlouho, jak vám to vyhovuje. Stejně tak můžete věnovat libovolný čas doplňkovým aktivitám, jakými jsou například solárium, sauna či hydromasážní lounge.

Nabízíte dětský koutek?

V obchodním centru Westfield Chodov najdete dětský koutek Time Out. Své ratolesti zde můžete nechat vydovádět každý den od 9 do 21 hodin, zatímco vy si dopřejete čas pro sebe v našem Clever fit studiu.

Jaký typ klientů navštěvuje vaše fitko?

Clever fit Chodov navštěvuje různorodá směs klientů. Díky našemu konceptu si u nás totiž stejně dobře zacvičí jak začátečníci, kteří se v jiných fit centrech nemusejí cítit dobře, tak i skuteční atleti, kteří v ostatních tělocvičnách postrádají potřebné vybavení. U nás se bude stejně dobře cítit klient, který chce maximálně efektivní trénink bez zdržování, i ti z vás, kteří preferujete kombinaci cvičení s odpočinkem například ve formě hydromasáže, sauny nebo solárka, anebo si chcete po cvičení dopřát skvělou kávu značky Nespresso či proteinový koktejl. U nás si najde to své opravdu každý.

Nabízíte služby osobního trenéra?

Je pro nás důležité, abyste od nás odcházeli v lepším zdravotním stavu, než jste přišli, proto vždy můžete oslovit náš personál na recepci, který vám vždy rád poradí a pomůže s nastavením stroje. Pokud ale potřebujete dosáhnout výsledků opravdu efektivně, doporučujeme vám připlatit si individuální tréninky s některým z našich osobních trenérů. Berte však v potaz, že výsledků se zpravidla dosahuje minimálně za 3 měsíce, a tak jeden trénink, a dokonce ani deset tréninků zpravidla nejsou tím, co by vás skutečně dostalo do formy. Proto je potřeba se s trenérem dopředu individuálně domluvit na takové délce spolupráce, která vám zajistí skutečně efektivní výsledky.

 

Co když si u vás chci dát kávu, ale nemám ji zahrnutou ve svém typu členství?

Ať už si budete chtít dát kávu nebo třeba proteinový nápoj, můžete si je kdykoli dokoupit prostřednictvím naší chytré aplikace či přímo na recepci. Stejně tak si můžete dokoupit jakýkoli trénink, který nemáte v rámci svého členství, nebo třeba minuty solária či hydromasážní lounge. Ceníky jednotlivých služeb i produktů najdete vždy na recepci, případně se obraťte na náš personál.

Můžu si u vás koupit i něco k jídlu?

Samozřejmě, v našem fitness centru jsou instalované samoobslužné automaty, ve kterých jsou k dispozici i různé snacky na zahnání hladu. 

Mohu u vás využívat solárium?

V rámci členství Exclusive máte k dispozici 20 minut solária týdně. Další minuty si můžete kdykoli přikoupit prostřednictvím naší chytré aplikace, na recepci nebo nabít kredit. Díky tomu si mohou minuty solária nebo třeba hydromasážní lounge přiobjednat i naši Basic členové. Solárium mohou využívat i nečlenové Clever fit, ceník najdete vždy na recepci, případně vám poradí náš personál.

Mohu si vzít s sebou do fitcentra hosta?

Ano, hosta si přivést můžete. Každý, kdo k nám přijde poprvé cvičit, má jednodenní vstup zdarma. Pokud by si váš host chtěl přijít zacvičit častěji, například je u vás na týdenní návštěvě, obraťte se na naše recepční, a ti pro něj najdou vhodnou cenu za toto období.

Jsem v Praze pouze na krátkou dobu a nemůžu se vázat na členství. Mohu si u vás zacvičit?

Samozřejmě i pro vás máme řešení. Pokud jste u nás nikdy nebyli, můžete využít první vstup zdarma. V rámci první návštěvy vám personál na recepci najde vhodné řešení na období, po které jste v Praze.

Kolik musím mít let, abych si u vás mohl zacvičit?

Naším členem se můžete stát od 15 let, pokud za vás uzavře členství zákonný zástupce, a to osobně na recepci některého z našich klubů, nebo v případě doložení podepsaného formuláře od zákonného zástupce.

Je členství ve Clever fit přenosné?

Naše členství jsou nepřenosná, jsou založena na konkrétní jméno.

Máte nezodpovězený dotaz? Napište nám na info@cleverfitchodov.cz.