PO–PÁ: 6:00–22:00 | SO–NE: 7:00–22:00

To nejlepší z Chodova

Proč je Clever fit Chodov nejmodernějším fitness v ČR? Najdete u nás ty nejlepší hi-tech cvičební stroje Technogym, Ladies zónu, skupinové lekce, špičkově vybavenou relax zónu i unikátní programy pro členy – Virtuálního trenéra a systém Upgrade Your Life.

Technogym Bio Strength

Běžné chyby v silovém tréninku, jako je například nesprávné zatížení, rozsah pohybu, opakování, tempo nebo doba odpočinku, mohou zpomalit váš pokrok a zvyšují riziko zranění. Posilovací stroje Technogym Bio Strength s patentovaným systémem Biodrive využívají revoluční leteckou technologii poháněnou umělou inteligencí, která zajišťuje maximální nervosvalovou aktivaci i správné nastavení a provedení cviků. Díky personalizovaným tréninkovým programům a postupnému vedení prostřednictvím biofeedbacku dosáhnete v tréninku o 30 procent lepších výsledků za stejnou dobu!

Kruhový trénink Biocircuit Cardio

Okruh cvičebních strojů Technogym, které nabízejí ucelený efektivní trénink. Po příchodu se jednoduše přihlásíte, stroje se automaticky nastaví na parametry, které máte nahrané ve svém chytrém náramku, a vy můžete začít trénovat. Plynule přecházíte z jednoho stroje, který se vám dokonale přizpůsobí, na druhý, bez zbytečného zastavování se a čekání. Na výběr máte několik přednastavených programů a komplexní a efektivní trénink celého těla máte hotový už za 30 minut!

Ladies zóna

Nerady cvičíte v otevřeném fitku před ostatními členy? V Clever fit Chodov mají ženy k dispozici oddělenou Ladies zónu, vybavenou kardio i posilovacími stroji, na nichž ženy cvičí nejraději. Klientkám jsou tu samozřejmě k dispozici i naše Clever fit koučky.

Virtuální trenér

Virtuální trenér je unikátní program, který vám na základě vstupních údajů, vašich požadavků a cílů sám sestaví tréninkový plán přímo na míru. Tento fitness plán bude kombinovat cvičení napříč celým klubem a bude kombinovat silové stroje, tréninky Biocircuit, kardio zóny, funkční i silové zóny. Virtuální trenér vás povede od jednoho stroje ke druhému, u každého z nich se stačí pouze zalogovat chytrým náramkem Clever fit a odcvičit daný cvik. Při každé další návštěvě vám Virtuální trenér připraví další část tréninku. Díky Virtuálnímu trenérovi můžete mít svého osobního kouče neustále u sebe!

Race zóny Skillbike, Skillrow & Skillmill

V každé race zóně najdete dva stroje s displejem a přidruženou obrazovkou, které vám při cvičení budou servírovat všechny myslitelné údaje o průběhu tréninku i vašem těle. V race zónách si můžete zatrénovat sami, nebo si dát závod s parťákem – obrazovka je vždy pro dva stroje společná. A z jakých race zón můžete vybírat? Skillbike, to jsou tréninkové stroje dokonale simulující jízdu na kole po opravdových silnicích. Skillrow jsou hi-tech veslovací trenažéry a Skillmill neobyčejný běžecký pás, na kterém díky integrovanému variabilnímu odporu zlepšíte sílu, rychlost, vytrvalost i hbitost.

Skupinové lekce

Máte rádi atmosféru skupinových lekcí, tu motivaci, která vás vybičuje k maximálnímu výkonu, vedení instruktora, který vám poradí techniku cvičení? U nás si můžete zacvičit choreografie Les Mills BODYPUMP, BODYBALANCE, BODYATTACK, BODYCOMBAT, BODYSTEP, BODYJAM a LES MILLS CORE. Pokud chcete mít přístup ke všem aktualitám, změnám i záskokům, staňte se členem skupiny STUDIO CHODOV na Facebooku.

Upgrade Your Life

Upgrade your life, to je princip, na kterém funguje naše členství Basic. Můžete si ho každý den nebo třeba měsíc upravovat tak, aby odpovídalo vašim aktuálním potřebám! Samotné členství zahrnuje jen základní služby. Pokud si ale chcete přikoupit solárko, minuty na hydromasážní lounge nebo trénink Biocircuit, jednoduše párkrát kliknete v naší speciální aplikaci, a můžete jít na to! Díky systému Upgrade your life si můžete v aplikace Clever fit kdykoli dokoupit jakoukoli službu nebo trénink, které Clever fit Chodov nabízí.

Dámská i pánská relax zóna

Fitness i wellness na jednom místě? V Clever fit Chodov najdete pánskou i dámskou Clever fit relax zónu se členskou saunou, vertikálními i horizontálními solárii a hydromasážní lounge. Tento unikátní systém prohřívá a masíruje tělo, stimuluje krevní oběh, snižuje stres a uvolňuje endorfiny, známé jako hormony štěstí. Sami si vyberete, na které místo se masáž zaměří, zvolíte si tlak i rychlost. Můžete si také vytvořit a uložit svoji vlastní masáž. Naši členové si tak mohou po každém tréninku vybrat, na jaký způsob relaxace a regenerace mají zrovna chuť.

Kryo box Cryo XC

Celotělová kryoterapeutická komora, v níže je tělo rychle vystaveno extrémně nízkým teplotám v rozmezí od -110 °C do -160 °C. Tok par uvolňovaných v kryo boxu vytváří vír extrémně studeného vzduchu, který vás obklopí. Teplota v kabině je přitom na všech úrovních vyvážená tak, aby rovnoměrně stimulovala kožní receptory v celém těle. Kryoterapie urychluje regeneraci svalů a tkání, uvolňuje svalové napětí a ulevuje od bolestí, urychluje hojení zánětů a posiluje imunitu. Navíc zrychluje metabolismus, a tím podporuje hubnutí, stimuluje tvorbu kolagenu v kůži a má blahodárný vliv také na psychiku.