PO–PÁ: 6:00–22:00 | SO–NE: 7:00–22:00

Rozvrh lekcí

Sledujte aktuální změny a záskoky na Facebooku

Informace o lekcích

BODYPUMP™

BODYPUMP™ je cvičení s lehkými až středně těžkými váhami a velkým počtem opakování. Díky vědecky ověřeným pohybům a skvělé pumpující hudbě je to fantastická a motivující lekce.

BODYATTACK™

BODYATTACK™ je vysoce energické, zábavné a atletické cvičení zaměřené na kardio kondici, vytrvalost a obratnost. Je složeno z kombinací atletických pohybů, jako je běh, výpady a skoky, se silovými cviky, jako jsou kliky a dřepy. Tato sportem inspirovaná cvičení také posilují kardio vytrvalost, zlepšují koordinaci a obratnost.

LES MILLS CORE™

LES MILLS CORE™ je 30 nebo 45minutové cvičení, které přináší rychlé výsledky pro všechny úrovně kondice.

LES MILLS CORE™ procvičuje středové svaly a poskytuje tak důležitou složku pro silnější tělo.

BODYCOMBAT™

BODYCOMBAT™ je vysoce energetický trénink celého těla inspirovaný bojovými uměními, který buduje vynikající kondici a sílu jádra.

BODYCOMBAT™ je naprosto bezkontaktní cvičení bez složitých pohybů, které dokážete zvládnout, a proto je neuvěřitelně oblíbený po celém světě.

BODYBALANCE™

BODYBALANCE™ je cvičení založené na józe pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou pružnost, sílu jádra a pocit pohody.

Pro každého, kdo s jógou teprve začíná, je BODYBALANCE™ skvělým úvodem a nabízí spoustu možností náročnějších cviků. Zkušenějším nabízí větší rozmanitost než tradiční lekce jógy, protože kromě jógových cviků zahrnuje i pohyby taiči a pilates. BODYBALANCE™ zlepšuje flexibilitu a sílu jádra těla a zároveň snižuje hladinu stresu a soustředí mysl, čímž vytváří trvalý pocit pohody a klidu.

BODYSTEP

Kardio cvičení, které je založeno na překonávání výškového rozdílu – na pohybu ve vertikálním směru (nahoru a dolů) s pomocí cvičebního stupínku (stepu). Jedná se o jednoduché funkční pohyby s přidáním posilovacích prvků.

BODYJAM

Kardio cvičení – unikátní spojení hudby a tance s danou choreografií. Nejrůznější taneční styly a moderní hudba vám zaručí zábavu a uvolnění, při kterém se pořádně vypotíte.